İlginizi Çekebilir
E-Ticaret
 1. Ana Sayfa
 2. E-Ticaret
 3. Ucuza Kargo Gönderme

Ucuza Kargo Gönderme

Ucuza Kargo Gönderme

Merhabalar, bugün sizlere çoğu kişinin canını yakan kargo fiyatları için bir çözüm yolu aradım. Bu yazımızda sizlere kolay bir yöntem ile nasıl ucuza kargo gönderme yapabileceğinizi anlatacağım. Bu yöntemde en zor kısım shopiere üyeliğinizi onaylatmak. Eğer shopiere üyeliğinizi onaylatırsanız çok uygun ve kolay bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz. Size ilk olarak kargo fiyatlarının tablosunu göstereyim.

Shopier Kargo Fiyatları
Ucuza Kargo Gönderme

Fiyatlar göreceğiniz üzere çok uygun. Bu sistemde sadece Mng kargo ve Yurtiçi kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Malesef diğer kargolar ile anlaşma yoktur.

Ucuza Kargo Gönderme

 • Shopier adlı sisteme üye olmanız gerekmektedir.
 • Shopiere üye olduktan sonra ürün listelemeniz gerekmektedir. (Listelediğiniz ürün önemli değildir)
 • Ürünü listelerken en az 10 tl şeklinde listelemeniz gerekiyor. 10 TL altı yaparsanız kargo kodu oluşturmazsınız.
 • Ürünü alırken kesinlikle müşterinizini adresi, isim ve soyismi gibi bilgileriyle almanız gerekmektedir.
 • Ürünü aldıktan sonra shopier hesabımıza giriyoruz. Siparişler kısmında siparişinizin detaylarında kargo bölümü mevcut, o bölümden kargo kodu oluştur diyip istediğimiz kargo firmasını seçiyoruz.
 • Kodu aldıktan  sonra kargo firmasına gidip kod ile birlikte göndereceğiniz ürünü teslim ediyorsunuz. Kargoda herhangi bir ücret v.s ödemiyorsunuz. Kargo ücreti shopier hesabınızdan otomatik olarak düşüyor.
 • Eğer çok fazla ürün gönderiyorsanız örnek olarak 20 kilo gönderiyorsanız en az 25 TL ürün listeleyip alın. Kargo fiyatı üründen fazla çıkar ve hesabınız eksiye düşerse shopier yetkilileri tarafından hesabınız kapatılabilir.

Eğer aklınıza takılan bir sorun varsa yorum kısmından yazarsanız cevaplayalım.

Son olarak anlaşmalı kargonun birkaç hizmet koşulu mevcut. Bu koşullarıda okumanızı öneririm.

Shopier Kargo Hizmet Koşulları

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardan beri seo ve e-ticaret sektörlerinden edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizler için burda paylaşıyorum. Beni sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. necati_avatar

  Merhabalar,
  Anlamadığım tek nokta iki shopier hesabım mı olmalı yoksa tek shopier hesabı yeterli midir, ürünü alabilmek için ayrıca bir hesaba gerek yok mu

  • necati_avatar

   Merhabalar tek shopier hesabınızın olması yeterlidir.

   • necati_avatar

    Merhabalar kargonun boyutuna göre mi ürin girmek lazım onu anlmadım mesaala 1, 3 5 10 deselik ürünlerde farklı miktarlarfa mı ürün fiyatı gireceğiz

    • necati_avatar

     Merhaba mesela 10 desi ortalama 15-18 tl arası tutuyor sanırım. Siz gider bu ürüne 10 TL’lik alırsanız olmaz. 20 TL’lik ürün koyup onu almalısınız. Hesabınız -‘ye düşerse shopier yetkilileri tarafından kapatılabilir.

 2. necati_avatar

  Merhaba shopierde yeni üye oldum kargo ücreti Satıcı öder şeklinde yaptım fakat o kısma neye göre fiyat belirliyoruz tüm Türkiye geneline tek fiyat sabit bir rakam ile anlaşmalı mng Kargoyla gönderme imkanım var mı yoksa bunun için kargo şube müdürü ile mi gorusmeliyim

 3. necati_avatar

  Merhaba kargoyu kapıdan alma işlemi mevcut yurtiçinde. Peki bu işlemi kapıdan alımlarda da gerçekleştirebiliyor muyuz acaba?

  • necati_avatar
   2 ay önce

   Bugün “alıcı öder” seçeneğini kıllandım ve kargo ücretini “alıcı öder” dedim. Ama o zaman shopier’ın anlaşması iptal oluyor. Kargo parası kargo şirketinin standart fiyatlarına dönüyor.

 4. necati_avatar

  alıcıya siparişi kendimiz mi girmemiz gerekiyor alıcı siparişi kendi girdiği zaman biz yine kargo kodu alabiliyor muyuz ?

 5. necati_avatar
  3 ay önce

  kapıda ödemeli gönderim yapıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir